Zespół muzyczny The Sweet Sound - Przeworsk - Oferta

 
 

Oferta

Zespół muzyczny THE SWEET SOUND oferuje Państwu profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez, oraz uroczystości, podczas których niezbędna jest dobra muzyka i stworzenie odpowiedniego nastroju dla miłej i udanej zabawy. Swoimi dźwiękami umilamy takie imprezy jak:

 

- przyjęcia weselne
- bale (andrzejkowe, karnawałowe, sylwestrowe, oraz inne)
- bankiety 
- imprezy firmowe oraz spotkania integracyjne
- dancingi
- festyny, pikniki oraz zabawy taneczne
- studniówki i półmetki
- koncerty 
- jubileusze
- prymicje
- imprezy charytatywne
- imprezy urodzinowe
- inne imprezy okolicznościowe

 

Jesteśmy zespołem z Przeworska (woj. podkarpackie), lecz oprócz naszego województwa, chętnie gramy także w innych zakątkach naszego kraju. Posiadamy własny i sprawdzony transport, dzięki czemu zawsze gwarantujemy Państwu punktualność i niezawodność.

THE SWEET SOUND to nie tylko oprawa muzyczna imprez przy użyciu sprzętu elektronicznego. Oferujemy Państwu również obsługę muzyczną w wersji typowo akustycznej (akordeon, instr. dęte, skrzypce, instr. perkusyjne) wraz ze specjalnie do tego przygotowanym repertuarem. Taka opcja może być szczególnie niezapomnianą atrakcją i urozmaiceniem dla imprez prywatnych i rodzinnych, spotkań integracyjnych, oraz firmowych – zwłaszcza tych, które odbywają się w warunkach plenerowych.

 

Podczas każdej granej przez nas imprezy, oprócz dobrej muzyki, zapewniamy Państwu także pełną konferansjerkę oraz prowadzenie zabawy od początku do końca w sposób miły, kulturalny, często humorystyczny, oraz zawsze odpowiednio dostosowany do jej rangi, prestiżu i charakteru. Dodatkowo, jeżeli profil imprezy tego wymaga, zapewniamy prowadzenie oraz konferansjerkę w kilku językach, specjalnie dla zagranicznych uczestników zabawy.

 

Każdorazowo podczas obsługiwanych przez nas imprez, gramy bardzo długie „bloki” muzyczne (zawsze ok. 1godz. - 1,5godz. ciągłego grania), robiąc między nimi krótkie przerwy (ok. 10 - 15 min).

W przypadku koncertów lub krótkodystansowych występów, w ogóle nie stosujemy przerw. Taki układ gwarantuje wszystkim gościom ciągłą dostępność muzyki do tańca, oraz niemal nieodczuwalne „przystanki”. Opcjonalnie w przerwach, jako pewnego rodzaju wypełnienie i tło, na specjalne życzenie możemy serwować Państwa ulubioną muzykę z odtwarzacza muzyki.

 

Wielkim i bezdyskusyjnym atutem naszej oferty, jest fakt, iż w ramach większości rodzajów obsługiwanych przez nas imprez, nie posiadamy „sztywnej” godziny zakończenia zabawy oraz

tzw. „limitu godzinnego” – oznacza to, iż gramy tyle, ile potrzeba i nawet, jeżeli ustalony wcześniej przedział czasowy został przekroczony, to nie ma z tego tytułu żadnych problemów

z kontynuowaniem imprezy oraz dodatkowych kosztów za każdą kolejną godzinę naszego występu.

 

W ramach oprawy muzycznej przyjęć weselnych nasza praca może rozpoczynać się już w domach Pary Młodej. Wykonujemy wówczas akustycznie tradycyjne marsze weselne witając wszystkich gości, oraz utwory folklorystyczne umilające im czas. Na życzenie, towarzyszymy muzycznie Parze Młodej podczas ich Błogosławieństwa, odgrywając jako tło, wybraną przez Nich wcześniej pieśń.

 

Wybór pierwszego tańca, piosenki w ramach podziękowań dla rodziców (jeżeli takowe są planowane), konkursów oraz zabaw weselnych zawsze należy do Państwa Młodych. Tym samym macie Państwo pewność, iż zespół nie zaskoczy Państwa sytuacją, czy zabawą, której sobie wcześniej nie życzyliście i która nie była zaplanowana. Dodatkowo, aby ułatwić te decyzje każdorazowo, odpowiednio wcześniej przedstawiamy naszym klientom najbardziej aktualną, popularną i obszerną paletę materiałów, które niejednokrotnie pomagają wyłonić swoje wymarzone typy.

 

Oprócz cover’ów granych ze sceny podczas wesela, od zawsze naszą mocą domeną jest wspólne śpiewanie i biesiadowanie przy stołach wraz z "weselnikami". Przyśpiewki weselne oraz znane wszystkim piosenki i melodie ludowe, wzbogacane przez nas o dodatkowe atrakcje, idealnie sprawdzają się podczas każdego przyjęcia, porywając do zabawy nie tylko osoby starsze, lecz ogół zaproszonych gości.

 

Decydując się na współpracę z naszym zespołem, macie Państwo gwarancję wspaniałej i udanej imprezy, oraz miłych wspomnień dla Państwa oraz dla wszystkich zaproszonych gości.

Zapewniamy, iż jakość naszej oprawy muzycznej jest zawsze na najwyższym poziomie, dzięki czemu Państwa satysfakcja jest w 100% gwarantowana.

 

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji ofertowych oraz szerszego zapoznania się

z naszym zespołem, prosimy o kontakt.

 
 

Skład zespołu

 
 
© all rights reserved by the sweet sound 2004-2019