Zespół muzyczny The Sweet Sound - Przeworsk - O nas

 
 

O nas

Zespół muzyczny THE SWEET SOUND powstał oficjalnie w 2004 roku w Przeworsku. Wcześniej jednak część zespołu współpracowała ze sobą w innym projekcie muzycznym. Przyjaźń, wspólna pasja, podobne preferencje muzyczne oraz wizja wspólnego grania muzyki na wysokim poziomie sprawiły, że postanowiliśmy na stałe występować razem, jako:  "THE SWEET SOUND".

 

Niezmiennie od samego początku zespół tworzą trzy osoby. Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, pełnym entuzjazmu i pozytywnej energii, którą zawsze dzielimy się z naszą publicznością podczas granych przez nas imprez. Nasze występy dostarczają zawsze wielu emocji i zadowolenia.

W skład instrumentarium scenicznego zespołu wchodzą:

 

- skrzypce

- instr. dęte (saksofon altowy + saksofon tenorowy + klarnet)

- instr. klawiszowe (keyboard + syntezator)

 

Do występów w wersji akustycznej wykorzystujemy:

 

- akordeon

- instr. dęte

- skrzypce

- instr. perkusyjne

 

Kwintesencją wykonywanej przez nas muzyki są wokale: damski oraz męski. Dzięki temu, że wszyscy udzielamy się wokalnie, większość utworów opracowywana i śpiewana jest na trzy głosy, przez co zyskują zupełnie nowe, ciekawe i „pełniejsze” brzmienie.

 

Pomimo niewielkiego składu zespołu, możemy poszczycić się tym, iż całość prezentowanej przez nas muzyki jest wykonywana w pełni NA ŻYWO. Posiadane umiejętności, profesjonalizm, oraz warsztat muzyczny pozwalają nam odnaleźć się niemal w każdym gatunku muzycznym.  

 

W repertuarze zespołu znajdą Państwo bardzo bogatą i różnorodną paletę znanych i popularnych przebojów muzyki polskiej, jak i zagranicznej z okresu lat: 60’, 70’, 80’, 90’, oraz współczesnych,

a także muzykę ludową i biesiadną, liczne utwory instrumentalne, oraz stale aktualizowane najnowsze hity z list przebojów.

 

Naszym atutem jest bardzo szeroka uniwersalność oraz wielogatunkowość repertuarowa, pozwalająca zawsze na dobór utworów odpowiednio dostosowanych do wieku, upodobań, oraz potrzeb i wymagań naszych słuchaczy, a także charakteru obsługiwanej imprezy.
Grając pod szyldem "THE SWEET SOUND" zawsze dajemy z siebie 100%, bez względu na wielkość, rangę oraz rodzaj obsługiwanej imprezy, a także niezależnie od miejsca w którym dane jest nam występować.

 

Przypieczętowaniem naszej muzyki jest wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, zapewniający zawsze przyjemne, czyste i profesjonalne brzmienie zespołu, oraz efektowne oświetlenie, tworzące niepowtarzalny klimat każdej imprezy.

 

Jako zespół, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy sobie naszych klientów, dlatego scenariusz dla konkretnego rodzaju oprawy muzycznej jest każdorazowo ustalany i szczegółowo konsultowany

z zamawiającym, by w pełni sprostać wszystkim oczekiwaniom i stawianym nam wymaganiom.
Chętnie również podejmujemy nowe wyzwania, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje

z Państwa strony.

 

Zespół muzyczny THE SWEET SOUND z Przeworska ma na swoim koncie setki pomyślnie i z sukcesem zagranych imprez, oraz szerokie rzesze zadowolonych klientów i słuchaczy, które stale się powiększają. Jeżeli więc pragniecie Państwo dołączyć do tego grona i przeżyć niezapomniane chwile, w rytmach dobrej muzyki i w atmosferze miłej zabawy, serdecznie zachęcamy do zapoznania się

z naszą ofertą.

 
 

Skład zespołu

 
 
© all rights reserved by the sweet sound 2004-2019